PRD-11AK1-24
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
PRD-11AK1-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRD-11AK1-24
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 24V
Podatkovni listi: PRD-11AK1-24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PRD-11AK1-24
Številka dela PRD-11AK1-24 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5207 pcs Podatkovni list PRD-11AK1-24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 20.4 VAC Izklop napetosti (min) 2.4 VAC
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost -
Serija PRD Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 2-1393127-2 delovna temperatura -55°C ~ 45°C
Čas delovanja 40ms Tip montaže Chassis Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Insulation - Class B
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Chassis Mount Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 24VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 12 Ohms
Moč tuljave 9.8 VA Tok tekočine 410mA