PRD-11AH0-208
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
PRD-11AH0-208 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRD-11AH0-208
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 208V
Podatkovni listi: PRD-11AH0-208.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRD-11AH0-208
Številka dela PRD-11AH0-208 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 208V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 1660 pcs Podatkovni list PRD-11AH0-208.pdf
Vklopite napetost (maks.) 176.8 VAC Izklop napetosti (min) 20.8 VAC
Sklop zaključka Screw Terminal Preklopna napetost 125VDC - Nom
Serija PRD Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1-1393127-7 delovna temperatura -55°C ~ 45°C
Čas delovanja 40ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti Insulation - Class B natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 208VAC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 20A Kontaktni material Silver (Ag)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 208VAC
Vrsta tuljave Non Latching Moč tuljave 9.8 VA
Tok tekočine 41.7mA