PRD-11AH0-240
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
PRD-11AH0-240 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRD-11AH0-240
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 240V
Podatkovni listi: PRD-11AH0-240.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRD-11AH0-240
Številka dela PRD-11AH0-240 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 240V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 2012 pcs Podatkovni list PRD-11AH0-240.pdf
Vklopite napetost (maks.) 204 VAC Izklop napetosti (min) 24 VAC
Sklop zaključka Screw Terminal Preklopna napetost 125VDC - Nom
Serija PRD Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1-1393127-8
1-1393127-8-ND
PB1341
PRD-11AH0-240-ND
delovna temperatura -55°C ~ 45°C
Čas delovanja 40ms Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Lastnosti Insulation - Class B
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Chassis Mount Ocena stika (trenutna) 20A
Kontaktni material Silver (Ag) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 240VAC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 1.2 kOhms Moč tuljave 9.8 VA
Tok tekočine 43.0mA