T92S11D12-48
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
T92S11D12-48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T92S11D12-48
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 48V
Podatkovni listi: T92S11D12-48.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T92S11D12-48
Številka dela T92S11D12-48 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 48V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 6395 pcs Podatkovni list T92S11D12-48.pdf
Vklopite napetost (maks.) 36 VDC Izklop napetosti (min) 4.8 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 277VAC - Nom
Serija T92 Čas izdaje 15ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 9-1393211-1
PB2234
T92S11D12-48-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 30A
Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 48VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 1.39 kOhms Moč tuljave 1.7 W
Tok tekočine 35.4mA