T92S11D22-36
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
T92S11D22-36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T92S11D22-36
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 36V
Podatkovni listi: T92S11D22-36.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T92S11D22-36
Številka dela T92S11D22-36 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 36V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 5769 pcs Podatkovni list T92S11D22-36.pdf
Vklopite napetost (maks.) 27 VDC Izklop napetosti (min) 3.6 VDC
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 277VAC - Nom
Serija T92 Čas izdaje 15ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1423316-1 delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti Insulation - Class F natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 36VDC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 30A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 36VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 763 Ohms
Moč tuljave 1.7 W Tok tekočine 47.2mA