T92S11D22-12
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
T92S11D22-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T92S11D22-12
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 12V
Podatkovni listi: T92S11D22-12.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T92S11D22-12
Številka dela T92S11D22-12 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 5968 pcs Podatkovni list T92S11D22-12.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 277VAC - Nom
Serija T92 Čas izdaje 15ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 9-1393211-3
PB490
Q795287
T92511D22-12
T92S11D22-12-ND
T92S11D2212
delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Lastnosti Insulation - Class F
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount Ocena stika (trenutna) 30A
Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 86 Ohms Moč tuljave 1.7 W
Tok tekočine 140mA