T92S7A12-24
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
T92S7A12-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T92S7A12-24
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 24V
Podatkovni listi: T92S7A12-24.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T92S7A12-24
Številka dela T92S7A12-24 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 8563 pcs Podatkovni list T92S7A12-24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 19.2 VAC Izklop napetosti (min) 2.4 VAC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 277VAC - Nom
Serija T92 Čas izdaje 15ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 9-1393211-8
T92S7A1224
delovna temperatura -55°C ~ 65°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
natančen opis General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 24VAC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 30A
Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktni obrazec DPST-NO (2 Form A)
Napetost tuljave 24VAC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 36.6 Ohms Moč tuljave 4 VA
Tok tekočine 167mA