PC06SE-18-32SW(SR)
pregled izdelka
Številka dela: PC06SE-18-32SW(SR)
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: PC06SE-18-32SW(SR).pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 605 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 605 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PC06SE-18-32SW(SR)
Številka dela PC06SE-18-32SW(SR) Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 605 pcs Podatkovni list PC06SE-18-32SW(SR).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Clear Chromate over Bright Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PC
Pakiranje Bulk Druga imena APC06SE-18-32SW(SR)
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating Aluminum, Clear Chromate over Bright Cadmium
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PC06SE-20-16S(SR)
PC06SE-20-16S(SR)
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 628 pcs
Prenesi: PC06SE-20-16S(SR).pdf
RFQ
Opis: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 586 pcs
Prenesi: PC06SE-18-32S(SR).pdf
RFQ
PC06SE-18-32S
PC06SE-18-32S
Na zalogi: 755 pcs
Prenesi: PC06SE-18-32S.pdf
Opis: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 627 pcs
PC06SE-18-32S(SR)LC
PC06SE-18-32S(SR)LC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE