PC06SE-20-16S
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PC06SE-20-16S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: PC06SE-20-16S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 737 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 737 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PC06SE-20-16S
Številka dela PC06SE-20-16S Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 737 pcs Podatkovni list PC06SE-20-16S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-16 Shell material Aluminum
Shell Finish Clear Chromate over Bright Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PC
Pakiranje Bulk Druga imena APC06SE-20-16S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Backshell, Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating Aluminum, Clear Chromate over Bright Cadmium
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PC06SE-18-32S(SR)
PC06SE-18-32S(SR)
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP