PC06SE-20-41P
pregled izdelka
Številka dela: PC06SE-20-41P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: PC06SE-20-41P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 704 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 704 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PC06SE-20-41P
Številka dela PC06SE-20-41P Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 704 pcs Podatkovni list PC06SE-20-41P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-41 Shell material Aluminum
Shell Finish Clear Chromate over Bright Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PC
Pakiranje Bulk Druga imena APC06SE-20-41P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 41 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva -
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating Aluminum, Clear Chromate over Bright Cadmium
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PC06SE-18-32SW(SR)
PC06SE-18-32SW(SR)
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 605 pcs
Prenesi: PC06SE-18-32SW(SR).pdf
RFQ
PC06SE-20-41S(SR)
PC06SE-20-41S(SR)
Opis: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 627 pcs
Prenesi: PC06SE-20-41S(SR).pdf
RFQ
PC06SE-20-41P(SR)
PC06SE-20-41P(SR)
Opis: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 727 pcs
Prenesi: PC06SE-20-41P(SR).pdf
Opis: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 570 pcs
Prenesi: PC06SE-22-55S(SR).pdf
Na zalogi: 586 pcs
PC06SE-18-32S
PC06SE-18-32S