PC06SE-20-41S
pregled izdelka
Številka dela: PC06SE-20-41S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: PC06SE-20-41S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 614 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 614 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PC06SE-20-41S
Številka dela PC06SE-20-41S Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 614 pcs Podatkovni list PC06SE-20-41S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-41 Shell material Aluminum
Shell Finish Clear Chromate over Bright Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PC
Pakiranje Bulk Druga imena APC06SE-20-41S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 41 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold