CGA1206MLA-31551E
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CGA1206MLA-31551E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA1206MLA-31551E
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 39.5V 200A 1206
Podatkovni listi: 1.CGA1206MLA-31551E.pdf2.CGA1206MLA-31551E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CGA1206MLA-31551E
Številka dela CGA1206MLA-31551E Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 39.5V 200A 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113649 pcs Podatkovni list 1.CGA1206MLA-31551E.pdf2.CGA1206MLA-31551E.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 39.5V Napetost Varistorja (Min) 35.1V
Napetost Varistorja (Max) 43.9V Serija ChipGuard®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 31V Največji AC volt 25V
Energija 1.0J natančen opis 39.5V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Tok - napetost 200A Zmogljivost @ Pogostost 550pF @ 1kHz