CGA1206MLA-22841E
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CGA1206MLA-22841E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA1206MLA-22841E
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 27V 100A 1206
Podatkovni listi: 1.CGA1206MLA-22841E.pdf2.CGA1206MLA-22841E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CGA1206MLA-22841E
Številka dela CGA1206MLA-22841E Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 27V 100A 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115546 pcs Podatkovni list 1.CGA1206MLA-22841E.pdf2.CGA1206MLA-22841E.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 27V Napetost Varistorja (Min) 24.3V
Napetost Varistorja (Max) 29.7V Serija ChipGuard®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 22V Največji AC volt 17V
Energija 0.40J natančen opis 27V 100A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Tok - napetost 100A Zmogljivost @ Pogostost 840pF @ 1kHz