CGA0805MLA-38201E
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CGA0805MLA-38201E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA0805MLA-38201E
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 47.5V 80A 0805
Podatkovni listi: 1.CGA0805MLA-38201E.pdf2.CGA0805MLA-38201E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA0805MLA-38201E
Številka dela CGA0805MLA-38201E Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 47.5V 80A 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 180356 pcs Podatkovni list 1.CGA0805MLA-38201E.pdf2.CGA0805MLA-38201E.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 47.5V Napetost Varistorja (Min) 42.3V
Napetost Varistorja (Max) 52.7V Serija ChipGuard®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 38V Največji AC volt 30V
Energija 0.30J natančen opis 47.5V 80A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
Tok - napetost 80A Zmogljivost @ Pogostost 200pF @ 1kHz