CGA1206MLA-16801E
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CGA1206MLA-16801E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA1206MLA-16801E
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 25V 200A 1206
Podatkovni listi: 1.CGA1206MLA-16801E.pdf2.CGA1206MLA-16801E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA1206MLA-16801E
Številka dela CGA1206MLA-16801E Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 25V 200A 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135856 pcs Podatkovni list 1.CGA1206MLA-16801E.pdf2.CGA1206MLA-16801E.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 25V Napetost Varistorja (Min) 22V
Napetost Varistorja (Max) 28V Serija ChipGuard®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 16V Največji AC volt 14V
Energija 0.60J natančen opis 25V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Tok - napetost 200A Zmogljivost @ Pogostost 800pF @ 1kHz