MOV-07D470K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-07D470K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-07D470K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 47V 250A DISC 7MM
Podatkovni listi: MOV-07D470K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-07D470K
Številka dela MOV-07D470K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 47V 250A DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 973168 pcs Podatkovni list MOV-07D470K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 47V Napetost Varistorja (Min) 42V
Napetost Varistorja (Max) 52V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 7mm
Druga imena MOV07D470K delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 38V
Največji AC volt 30V Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Energija 2.5J natančen opis 47V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 250A Zmogljivost @ Pogostost 1100pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MOV-07D470KTR
MOV-07D470KTR
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: VARISTOR 47V 250A DISC 7MM