MOV-07D470KTR
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-07D470KTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-07D470KTR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 47V 250A DISC 7MM
Podatkovni listi: MOV-07D470KTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-07D470KTR
Številka dela MOV-07D470KTR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 47V 250A DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 779964 pcs Podatkovni list MOV-07D470KTR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 47V Napetost Varistorja (Min) 42V
Napetost Varistorja (Max) 52V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 7mm
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 38V Največji AC volt 30V
Lastnosti - Energija 2.5J
natančen opis 47V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 250A
Zmogljivost @ Pogostost 1100pF @ 1kHz