MOV-07D511KTR
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-07D511KTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-07D511KTR
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM
Podatkovni listi: MOV-07D511KTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-07D511KTR
Številka dela MOV-07D511KTR Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 614901 pcs Podatkovni list MOV-07D511KTR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 510V Napetost Varistorja (Min) 459V
Napetost Varistorja (Max) 561V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 7mm
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 415V Največji AC volt 320V
Lastnosti - Energija 30J
natančen opis 510V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 1.2kA
Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1kHz