MOV-07D471K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MOV-07D471K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOV-07D471K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM
Podatkovni listi: MOV-07D471K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MOV-07D471K
Številka dela MOV-07D471K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1418159 pcs Podatkovni list MOV-07D471K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 470V Napetost Varistorja (Min) 423V
Napetost Varistorja (Max) 517V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 7mm
Druga imena MOV07D471K delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 385V
Največji AC volt 300V Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Energija 30J natančen opis 470V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 1.2kA Zmogljivost @ Pogostost 105pF @ 1kHz