PM105-330M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM105-330M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM105-330M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 33UH 1.5A 12 MOHM SMD
Podatkovni listi: PM105-330M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM105-330M
Številka dela PM105-330M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 33UH 1.5A 12 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4841 pcs Podatkovni list PM105-330M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM105
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1007CT
PM105-330MB
PM105330M
delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm) Frekvenca - Samozadostna 13MHz
natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 12 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 12 mOhm
Trenutna ocena 1.5A Tok - nasičenost -