PM105-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM105-331K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM105-331K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 520MA 1.15 OHM
Podatkovni listi: PM105-331K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM105-331K
Številka dela PM105-331K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 520MA 1.15 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4925 pcs Podatkovni list PM105-331K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM105
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1019TR delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm) Frekvenca - Samozadostna 4MHz
natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 1.15 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.15 Ohm
Trenutna ocena 520mA Tok - nasičenost -