PM105-331K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM105-331K-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM105-331K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 520MA 1.15 OHM
Podatkovni listi: PM105-331K-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM105-331K-RC
Številka dela PM105-331K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 520MA 1.15 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108731 pcs Podatkovni list PM105-331K-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM105
Ocene - Q @ Frek 12 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M8428TR
PM105331KRC
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 3.2MHz natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 1.15 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.15 Ohm Trenutna ocena 520mA
Tok - nasičenost 850mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM105-390M-RC
PM105-390M-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 39UH 1.35A 140 MOHM
Na zalogi: 101687 pcs
Prenesi: PM105-390M-RC.pdf
RFQ
PM105-330K-RC
PM105-330K-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 33UH 1.5A 120 MOHM SMD
Na zalogi: 130081 pcs
Prenesi: PM105-330K-RC.pdf
RFQ
PM105-331K
PM105-331K
Opis: FIXED IND 330UH 520MA 1.15 OHM