PM105-390M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM105-390M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM105-390M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 39UH 1.37A 140 MOHM
Podatkovni listi: PM105-390M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PM105-390M
Številka dela PM105-390M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 39UH 1.37A 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6003 pcs Podatkovni list PM105-390M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM105
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1008TR delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm) Frekvenca - Samozadostna 12MHz
natančen opis 39µH Unshielded Wirewound Inductor 1.37A 140 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 140 mOhm
Trenutna ocena 1.37A Tok - nasičenost -