SRR0804-100M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0804-100M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR0804-100M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 10UH 1.2A 120 MOHM SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRR0804-100M
Številka dela SRR0804-100M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 10UH 1.2A 120 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 178396 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR0804
Ocene - Q @ Frek 38 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.80mm) Frekvenca - Samozadostna 32MHz
natančen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 120 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Trenutna ocena 1.2A Tok - nasičenost 2.2A