SRR0804-101K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0804-101K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR0804-101K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 370MA 950 MOHM
Podatkovni listi: SRR0804-101K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SRR0804-101K
Številka dela SRR0804-101K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 370MA 950 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 187838 pcs Podatkovni list SRR0804-101K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR0804
Ocene - Q @ Frek 50 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.80mm) Frekvenca - Samozadostna 9MHz
natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 370mA 950 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 950 mOhm Max
Trenutna ocena 370mA Tok - nasičenost 650mA