SRR0804-151K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0804-151K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR0804-151K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 150UH 300MA 1.3 OHM
Podatkovni listi: SRR0804-151K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SRR0804-151K
Številka dela SRR0804-151K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 150UH 300MA 1.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 163496 pcs Podatkovni list SRR0804-151K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR0804
Ocene - Q @ Frek 53 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.80mm) Frekvenca - Samozadostna 7MHz
natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 300mA 1.3 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Trenutna ocena 300mA Tok - nasičenost 500mA