SRR0804-150M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0804-150M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRR0804-150M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 15UH 1A 170 MOHM SMD
Podatkovni listi: SRR0804-150M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SRR0804-150M
Številka dela SRR0804-150M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 15UH 1A 170 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 161589 pcs Podatkovni list SRR0804-150M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SRR0804
Ocene - Q @ Frek 38 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.80mm) Frekvenca - Samozadostna 25MHz
natančen opis 15µH Shielded Wirewound Inductor 1A 170 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost 1.6A