UP4B-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP4B-101-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP4B-101-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 100UH 2A 170 MOHM SMD
Podatkovni listi: UP4B-101-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
275 pcs
550 pcs
825 pcs
1375 pcs
2750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP4B-101-R
Številka dela UP4B-101-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 100UH 2A 170 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76878 pcs Podatkovni list UP4B-101-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm)
Druga imena 513-1093-2
UP4B-101
UP4B-101-ND
UP4B101R
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.310" (7.87mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 170 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max Trenutna ocena 2A
Tok - nasičenost 3.6A