UP4B-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP4B-150-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP4B-150-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 15UH 5.5A 23 MOHM SMD
Podatkovni listi: UP4B-150-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP4B-150-R
Številka dela UP4B-150-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 15UH 5.5A 23 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52185 pcs Podatkovni list UP4B-150-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1094-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.310" (7.87mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 5.5A 23 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max Trenutna ocena 5.5A
Tok - nasičenost 9.1A