UP4B-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP4B-1R0-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP4B-1R0-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 1UH 17.3A 2.3 MOHM SMD
Podatkovni listi: UP4B-1R0-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
275 pcs
550 pcs
825 pcs
1375 pcs
2750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP4B-1R0-R
Številka dela UP4B-1R0-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1UH 17.3A 2.3 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71544 pcs Podatkovni list UP4B-1R0-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1189-2
UP4B-1R0
UP4B-1R0-ND
UP4B1R0R
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.310" (7.87mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 17.3A 2.3 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.3 mOhm Max Trenutna ocena 17.3A
Tok - nasičenost 37.3A