UP4B-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP4B-1R5-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP4B-1R5-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 13.4A 3.9 MOHM
Podatkovni listi: UP4B-1R5-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP4B-1R5-R
Številka dela UP4B-1R5-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1.5UH 13.4A 3.9 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60791 pcs Podatkovni list UP4B-1R5-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm)
Druga imena 513-1190-2
UP4B-1R5
UP4B-1R5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) 0.310" (7.87mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 13.4A 3.9 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.9 mOhm Max Trenutna ocena 13.4A
Tok - nasičenost 28.9A