UP4T-331-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP4T-331-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1.1A 566.8 MOHM
Podatkovni listi: 1.UP4T-331-R.pdf2.UP4T-331-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP4T-331-R
Številka dela UP4T-331-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 330UH 1.1A 566.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5775 pcs Podatkovni list 1.UP4T-331-R.pdf2.UP4T-331-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.669" Dia (17.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™ 4T
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena UP4T-331
UP4T-331-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.518" (13.15mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 566.8 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 566.8 mOhm Max
Trenutna ocena 1.1A Tok - nasičenost 2A