UP4T-680-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP4T-680-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 68UH 2.4A 120 MOHM TH
Podatkovni listi: 1.UP4T-680-R.pdf2.UP4T-680-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP4T-680-R
Številka dela UP4T-680-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 68UH 2.4A 120 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4551 pcs Podatkovni list 1.UP4T-680-R.pdf2.UP4T-680-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.669" Dia (17.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™ 4T
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena UP4T-680
UP4T-680-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.518" (13.15mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 2.4A 120 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Trenutna ocena 2.4A Tok - nasičenost 4.3A