CA3102E24A28PB109A176
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E24A28PB109A176
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CA3102E24A28PB109A176.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E24A28PB109A176
Številka dela CA3102E24A28PB109A176 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1559 pcs Podatkovni list CA3102E24A28PB109A176.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Pakiranje Bulk Druga imena ICA3102E24A28PB109A176
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 28 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 22A
Končna debelina - parjenje 19.7µin (0.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CA3102E24A28PB
CA3102E24A28PB
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT MALE 28POS SOLDER CUP