CA3102E24A28PBF80A176
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E24A28PBF80A176
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.CA3102E24A28PBF80A176.pdf2.CA3102E24A28PBF80A176.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E24A28PBF80A176
Številka dela CA3102E24A28PBF80A176 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2236 pcs Podatkovni list 1.CA3102E24A28PBF80A176.pdf2.CA3102E24A28PBF80A176.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-A28 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 28
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 22A Končna debelina - parjenje 19.7µin (0.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CA3102E24A28PB109A176
CA3102E24A28PB109A176
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1559 pcs
Prenesi: CA3102E24A28PB109A176.pdf
RFQ
CA3102E24A28PB05
CA3102E24A28PB05
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT MALE 28POS SOLDER CUP
Na zalogi: 2073 pcs
Prenesi: CA3102E24A28PB05.pdf
RFQ
CA3102E24A28PBF80
CA3102E24A28PBF80
Opis: CONN RCPT MALE 28POS SILVR CRIMP