CA3102E24A28PBF80
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E24A28PBF80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 28POS SILVR CRIMP
Podatkovni listi: CA3102E24A28PBF80.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E24A28PBF80
Številka dela CA3102E24A28PBF80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 28POS SILVR CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3201 pcs Podatkovni list CA3102E24A28PBF80.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 28
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
Trenutna ocena 22A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Silver Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CA3102E24A28PBF80A240
CA3102E24A28PBF80A240
Proizvajalci: Cannon
Opis: CB 28C 28#16 PIN RECP BOX
Na zalogi: 2347 pcs
Prenesi: CA3102E24A28PBF80A240.pdf
RFQ
CA3102E24A28PB04
CA3102E24A28PB04
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT MALE 28POS SILVR CRIMP
Na zalogi: 1644 pcs
Prenesi: CA3102E24A28PB04.pdf
RFQ
CA3102E24A28PBF80A176A232
CA3102E24A28PBF80A176A232
Opis: CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP
Prenesi: CA3102E24A28PBF80A176A232.pdf
CA3102E24A28PB
CA3102E24A28PB
Opis: CONN RCPT MALE 28POS SOLDER CUP
Prenesi: CA3102E24A28PB.pdf
CA3102E24A28PB111
CA3102E24A28PB111
Opis: CONN RCPT MALE 28POS SOLDER
Prenesi: CA3102E24A28PB111.pdf
CA3102E24A28PBF80-05
CA3102E24A28PBF80-05