CA3102E24A28PBF80-05
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E24A28PBF80-05
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 28POS SILVR CRIMP
Podatkovni listi: CA3102E24A28PBF80-05.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E24A28PBF80-05
Številka dela CA3102E24A28PBF80-05 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 28POS SILVR CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2416 pcs Podatkovni list CA3102E24A28PBF80-05.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Crimp
Pakiranje Bulk Druga imena CA3102E24A28PBF8005
ICA3102E24A28PBF80-05
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 28 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver Trenutna ocena 22A