CA3102E24A28PBF80F0-05
pregled izdelka
Številka dela: CA3102E24A28PBF80F0-05
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 28POS PNL MT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA3102E24A28PBF80F0-05
Številka dela CA3102E24A28PBF80F0-05 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 28POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3527 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-A28
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-5015, CA-B Pakiranje Bulk
Druga imena CA3102E24A28PBF80F005
ICA3102E24A28PBF80F0-05
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 28
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Polychloroprene Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -