MLV1206E33503T
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLV1206E33503T
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 180A 1206
Podatkovni listi: MLV1206E33503T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLV1206E33503T
Številka dela MLV1206E33503T Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 180A 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 327328 pcs Podatkovni list MLV1206E33503T.pdf
Napetost Varistorja (Min) 50.4V Napetost Varistorja (Max) 61.6V
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena BC4952TR
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 45V Največji AC volt 35V
Energija 0.80J natančen opis 180A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Tok - napetost 180A Zmogljivost @ Pogostost 550pF @ 1kHz