MLV1206E34003T
pregled izdelka
Številka dela: MLV1206E34003T
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 180A 1206
Podatkovni listi: MLV1206E34003T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLV1206E34003T
Številka dela MLV1206E34003T Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 180A 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 238559 pcs Podatkovni list MLV1206E34003T.pdf
Napetost Varistorja (Min) 61V Napetost Varistorja (Max) 77V
Serija - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena BC4953DKR
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 56V Največji AC volt 40V
Energija 1.0J natančen opis 180A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Tok - napetost 180A Zmogljivost @ Pogostost 380pF @ 1kHz