VDRS05C130BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VDRS05C130BSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS05C130BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 205V 400A DISC 7MM
Podatkovni listi: VDRS05C130BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS05C130BSE
Številka dela VDRS05C130BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 205V 400A DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 298296 pcs Podatkovni list VDRS05C130BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 205V Napetost Varistorja (Min) 184.5V
Napetost Varistorja (Max) 225.5V Serija VDRS
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 7mm
Druga imena 2322 592 51316
2381 592 51316-ND
BC1389
VDRS05C130BSC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 170V
Največji AC volt 130V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 5.5J
natančen opis 205V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 400A
Zmogljivost @ Pogostost 130pF @ 1kHz