VDRS05C130ASE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS05C130ASE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR ST 05D 0400A 130V STLDS AMMO
Podatkovni listi: VDRS05C130ASE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS05C130ASE
Številka dela VDRS05C130ASE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR ST 05D 0400A 130V STLDS AMMO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 262135 pcs Podatkovni list VDRS05C130ASE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 205V Napetost Varistorja (Min) 184.5V
Napetost Varistorja (Max) 225.5V Serija VDRS
Paket / primer Disc 7mm delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 170V Največji AC volt 130V
Lastnosti - Energija 5.5J
natančen opis 205V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 400A
Zmogljivost @ Pogostost 130pF @ 1kHz