VDRS05C075BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VDRS05C075BSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS05C075BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 120V 400A DISC 7MM
Podatkovni listi: VDRS05C075BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS05C075BSE
Številka dela VDRS05C075BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 120V 400A DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 288263 pcs Podatkovni list VDRS05C075BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 120V Napetost Varistorja (Min) 108V
Napetost Varistorja (Max) 132V Serija VDRS
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 7mm
Druga imena 2322 592 57506
2381 592 57506-ND
BC1387
VDRS05C075BSC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 100V
Največji AC volt 75V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 3.4J
natančen opis 120V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 400A
Zmogljivost @ Pogostost 240pF @ 1kHz