VDRS14G020BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS14G020BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR ST 14D 1000A 020V STLDS BULK
Podatkovni listi: VDRS14G020BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS14G020BSE
Številka dela VDRS14G020BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR ST 14D 1000A 020V STLDS BULK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 141163 pcs Podatkovni list VDRS14G020BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 33V Napetost Varistorja (Min) 29.7V
Napetost Varistorja (Max) 36.3V Serija VDRS
Paket / primer Disc 16mm delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 26V Največji AC volt 20V
Lastnosti - Energija 8.8J
natančen opis 33V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16mm Tok - napetost 1kA
Zmogljivost @ Pogostost 7500pF @ 1kHz