VDRS14G030BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VDRS14G030BSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS14G030BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 47V 1KA DISC 16MM
Podatkovni listi: VDRS14G030BSE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS14G030BSE
Številka dela VDRS14G030BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 47V 1KA DISC 16MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 134924 pcs Podatkovni list VDRS14G030BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 47V Napetost Varistorja (Min) 42.3V
Napetost Varistorja (Max) 51.7V Serija VDRS
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 16mm
Druga imena 2322 595 53006
BC1441
VDRS14G030BSC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 38V
Največji AC volt 30V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 12J
natančen opis 47V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16mm Tok - napetost 1kA
Zmogljivost @ Pogostost 6000pF @ 1kHz