VDRS14G025TSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VDRS14G025TSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS14G025TSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 39V 1KA DISC 16MM
Podatkovni listi: VDRS14G025TSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS14G025TSE
Številka dela VDRS14G025TSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 39V 1KA DISC 16MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 116353 pcs Podatkovni list VDRS14G025TSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 39V Napetost Varistorja (Min) 35.1V
Napetost Varistorja (Max) 42.9V Serija VDRS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 16mm
Druga imena 2381 595 52506
2381 595 52506-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 31V
Največji AC volt 25V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 9.4J
natančen opis 39V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16mm Tok - napetost 1kA
Zmogljivost @ Pogostost 6500pF @ 1kHz