VDRS14T350TME
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS14T350TME
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR ST 14D 4500A 350V KNL18 TAPE
Podatkovni listi: VDRS14T350TME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS14T350TME
Številka dela VDRS14T350TME Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR ST 14D 4500A 350V KNL18 TAPE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 116187 pcs Podatkovni list VDRS14T350TME.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 560V Napetost Varistorja (Min) 504V
Napetost Varistorja (Max) 616V Serija VDRS
Paket / primer Disc 16.5mm delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 460V Največji AC volt 350V
Lastnosti - Energija 156J
natančen opis 560V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16.5mm Tok - napetost 4.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 325pF @ 1kHz