VDRS14T320TME
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS14T320TME
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR ST 14D 4500A 320V KNL18 TAPE
Podatkovni listi: VDRS14T320TME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS14T320TME
Številka dela VDRS14T320TME Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR ST 14D 4500A 320V KNL18 TAPE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 133770 pcs Podatkovni list VDRS14T320TME.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 510V Napetost Varistorja (Min) 459V
Napetost Varistorja (Max) 561V Serija VDRS
Paket / primer Disc 16mm delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 420V Največji AC volt 320V
Lastnosti - Energija 120J
natančen opis 510V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16mm Tok - napetost 4.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 370pF @ 1kHz