IXFH16N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH16N50P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXFH16N50P
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 16A TO-247
Podatkovni listi: IXFH16N50P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IXFH16N50P
Številka dela IXFH16N50P Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 500V 16A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40046 pcs Podatkovni list IXFH16N50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247AD (IXFH)
Serija HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 8A, 10V
Odmik moči (maks.) 300W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 611778
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2250pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 43nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V natančen opis N-Channel 500V 16A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)