IXFH16N60P3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH16N60P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXFH16N60P3
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 16A TO-247
Podatkovni listi: IXFH16N60P3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IXFH16N60P3
Številka dela IXFH16N60P3 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 600V 16A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22020 pcs Podatkovni list IXFH16N60P3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1.5mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 470 mOhm @ 500mA, 10V
Odmik moči (maks.) 347W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1830pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 36nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 16A (Tc) 347W (Tc) Through Hole TO-247 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)